Kamper

Vis tabeller

K1
GUTTER 13
Torsdag kl 08:00 (Bane: A)
13-0 Pulje 3
K2
JENTER 13
Torsdag kl 08:00 (Bane: B)
5-4 Pulje 1
K3
JENTER 13
Torsdag kl 08:00 (Bane: C)
0-0 Pulje 1
K4
GUTTER 12
Torsdag kl 08:00 (Bane: D)
15-0
K5
JENTER 12
Torsdag kl 08:00 (Bane: E)
3-4
K6
JENTER 12
Torsdag kl 08:00 (Bane: F)
0-10
K7
GUTTER 11
Torsdag kl 08:00 (Bane: G)
5-7
K8
GUTTER 11
Torsdag kl 08:00 (Bane: H)
2-3
K9
GUTTER 10
Torsdag kl 08:00 (Bane: I)
2-5
K10
JENTER 10
Torsdag kl 08:00 (Bane: J)
3-7
K11
GUTTER 13
Torsdag kl 08:40 (Bane: A)
9-0 Pulje 2
K12
JENTER 13
Torsdag kl 08:40 (Bane: B)
0-2 Pulje 2
K13
GUTTER 13
Torsdag kl 08:40 (Bane: C)
2-1 Pulje 2
K14
JENTER 13
Torsdag kl 08:40 (Bane: D)
11-0 Pulje 2
K15
GUTTER 10
Torsdag kl 08:40 (Bane: E)
7-6
K16
GUTTER 10
Torsdag kl 08:40 (Bane: F)
8-1
K17
GUTTER 11
Torsdag kl 08:40 (Bane: G)
2-2
K18
GUTTER 11
Torsdag kl 08:40 (Bane: H)
4-0
K19
GUTTER 10
Torsdag kl 08:40 (Bane: I)
4-3
K20
JENTER 10
Torsdag kl 08:40 (Bane: J)
1-3
K21
GUTTER 13
Torsdag kl 09:20 (Bane: A)
0-11 Pulje 1
K22
GUTTER 14
Torsdag kl 09:20 (Bane: B)
12-0 Pulje 1
K23
GUTTER 12
Torsdag kl 09:20 (Bane: C)
3-2
K24
GUTTER 12
Torsdag kl 09:20 (Bane: D)
4-2
K25
GUTTER 11
Torsdag kl 09:20 (Bane: E)
6-0
K26
JENTER 11
Torsdag kl 09:20 (Bane: F)
1-10
K27
GUTTER 11
Torsdag kl 09:20 (Bane: G)
2-3
K28
JENTER 11
Torsdag kl 09:20 (Bane: H)
2-0
K29
GUTTER 10
Torsdag kl 09:20 (Bane: I)
6-5
K30
JENTER 10
Torsdag kl 09:20 (Bane: J)
5-0
K31
GUTTER 14
Torsdag kl 10:00 (Bane: A)
0-3 Pulje 2
K32
GUTTER 13
Torsdag kl 10:00 (Bane: B)
4-0 Pulje 1
K33
GUTTER 12
Torsdag kl 10:00 (Bane: C)
6-3
K34
GUTTER 12
Torsdag kl 10:00 (Bane: D)
2-4
K35
GUTTER 12
Torsdag kl 10:00 (Bane: E)
6-5
K36
GUTTER 12
Torsdag kl 10:00 (Bane: F)
0-5
K37
JENTER 11
Torsdag kl 10:00 (Bane: G)
4-2
K38
JENTER 11
Torsdag kl 10:00 (Bane: H)
0-0
K39
JENTER 10
Torsdag kl 10:00 (Bane: I)
7-2
K40
JENTER 10
Torsdag kl 10:00 (Bane: J)
0-1
K42
JENTER 12
Torsdag kl 10:40 (Bane: B)
1-1
K43
JENTER 12
Torsdag kl 10:40 (Bane: C)
5-1
K44
GUTTER 12
Torsdag kl 10:40 (Bane: D)
6-5
K45
GUTTER 10
Torsdag kl 10:40 (Bane: E)
10-0
K46
GUTTER 10
Torsdag kl 10:40 (Bane: F)
0-16
K47
GUTTER 11
Torsdag kl 10:40 (Bane: G)
4-3
K48
GUTTER 11
Torsdag kl 10:40 (Bane: H)
4-3
K49
GUTTER 10
Torsdag kl 10:40 (Bane: I)
8-3
K50
JENTER 10
Torsdag kl 10:40 (Bane: J)
3-0
K51
GUTTER 12
Torsdag kl 11:20 (Bane: A)
1-3
K52
GUTTER 13
Torsdag kl 11:20 (Bane: B)
3-5 Pulje 3
K53
JENTER 12
Torsdag kl 11:20 (Bane: C)
1-2
K54
GUTTER 12
Torsdag kl 11:20 (Bane: D)
3-0
K55
JENTER 12
Torsdag kl 11:20 (Bane: E)
1-2
K56
GUTTER 10
Torsdag kl 11:20 (Bane: F)
3-0
K57
GUTTER 11
Torsdag kl 11:20 (Bane: G)
4-3
K58
GUTTER 11
Torsdag kl 11:20 (Bane: H)
3-3
K59
GUTTER 10
Torsdag kl 11:20 (Bane: I)
4-4
K60
JENTER 10
Torsdag kl 11:20 (Bane: J)
4-0
K61
GUTTER 13
Torsdag kl 12:10 (Bane: A)
6-1 Pulje 2
K62
JENTER 13
Torsdag kl 12:10 (Bane: B)
2-2 Pulje 1
K63
GUTTER 12
Torsdag kl 12:10 (Bane: C)
1-12
K64
JENTER 12
Torsdag kl 12:10 (Bane: D)
2-5
K65
GUTTER 11
Torsdag kl 12:10 (Bane: E)
10-3
K66
GUTTER 11
Torsdag kl 12:10 (Bane: F)
10-3
K67
GUTTER 11
Torsdag kl 12:10 (Bane: G)
3-6
K68
GUTTER 10
Torsdag kl 12:10 (Bane: H)
5-2
K69
GUTTER 10
Torsdag kl 12:10 (Bane: I)
5-1
K70
GUTTER 10
Torsdag kl 12:10 (Bane: J)
3-5
K71
JENTER 13
Torsdag kl 12:50 (Bane: A)
0-5 Pulje 2
K72
JENTER 13
Torsdag kl 12:50 (Bane: B)
5-2 Pulje 1
K73
GUTTER 12
Torsdag kl 12:50 (Bane: C)
2-3
K74
JENTER 12
Torsdag kl 12:50 (Bane: D)
0-7
K77
GUTTER 10
Torsdag kl 12:50 (Bane: G)
4-10
K78
GUTTER 10
Torsdag kl 12:50 (Bane: H)
1-1
K81
GUTTER 13
Torsdag kl 13:30 (Bane: A)
2-1 Pulje 2
K82
GUTTER 13
Torsdag kl 13:30 (Bane: B)
1-3 Pulje 1
K83
JENTER 13
Torsdag kl 13:30 (Bane: C)
0-2 Pulje 2
K84
GUTTER 12
Torsdag kl 13:30 (Bane: D)
4-2
K85
JENTER 12
Torsdag kl 13:30 (Bane: E)
4-0
K86
GUTTER 12
Torsdag kl 13:30 (Bane: F)
1-15
K88
GUTTER 11
Torsdag kl 13:30 (Bane: H)
8-1
K89
GUTTER 10
Torsdag kl 13:30 (Bane: I)
4-6
K90
GUTTER 10
Torsdag kl 13:30 (Bane: J)
2-10
K91
GUTTER 14
Torsdag kl 14:10 (Bane: A)
0-5 Pulje 1
K92
GUTTER 12
Torsdag kl 14:10 (Bane: B)
2-3
K93
JENTER 12
Torsdag kl 14:10 (Bane: C)
0-3
K94
JENTER 12
Torsdag kl 14:10 (Bane: D)
5-3
K95
JENTER 11
Torsdag kl 14:10 (Bane: E)
0-6
K96
JENTER 11
Torsdag kl 14:10 (Bane: F)
0-3
K97
JENTER 11
Torsdag kl 14:10 (Bane: G)
8-0
K98
JENTER 12
Torsdag kl 14:10 (Bane: H)
8-3
K100
GUTTER 10
Torsdag kl 14:10 (Bane: J)
2-5
K101
GUTTER 14
Torsdag kl 14:50 (Bane: A)
0-2 Pulje 1
K102
GUTTER 13
Torsdag kl 14:50 (Bane: B)
0-12 Pulje 1
K103
GUTTER 12
Torsdag kl 14:50 (Bane: C)
6-4
K105
GUTTER 10
Torsdag kl 14:50 (Bane: F)
5-3
K107
JENTER 10
Torsdag kl 14:50 (Bane: H)
1-3
K108
GUTTER 12
Torsdag kl 14:50 (Bane: I)
5-6
K109
JENTER 11
Torsdag kl 14:50 (Bane: J)
4-0
K111
GUTTER 13
Torsdag kl 15:30 (Bane: B)
0-11 Pulje 2
K112
GUTTER 14
Torsdag kl 15:30 (Bane: C)
1-2 Pulje 2
K113
GUTTER 12
Torsdag kl 15:30 (Bane: D)
8-2
K114
JENTER 13
Torsdag kl 15:30 (Bane: E)
3-2 Pulje 1
K115
GUTTER 11
Torsdag kl 15:30 (Bane: F)
2-4
K116
GUTTER 10
Torsdag kl 15:30 (Bane: G)
3-10
K117
JENTER 10
Torsdag kl 15:30 (Bane: H)
7-1
K118
GUTTER 11
Torsdag kl 15:30 (Bane: I)
2-1
K119
GUTTER 12
Torsdag kl 15:30 (Bane: J)
6-1
K120
GUTTER 13
Torsdag kl 16:20 (Bane: A)
5-0 Pulje 3
K121
GUTTER 13
Torsdag kl 16:20 (Bane: B)
5-0 Pulje 3
K124
GUTTER 12
Torsdag kl 16:20 (Bane: E)
1-3
K125
GUTTER 11
Torsdag kl 16:20 (Bane: F)
3-3
K128
GUTTER 10
Torsdag kl 16:20 (Bane: I)
5-5
K129
JENTER 10
Torsdag kl 16:20 (Bane: J)
4-0
K130
GUTTER 13
Torsdag kl 17:00 (Bane: A)
2-2 Pulje 1
K131
GUTTER 14
Torsdag kl 17:00 (Bane: B)
5-1 Pulje 2
K132
GUTTER 11
Torsdag kl 17:00 (Bane: C)
4-2
K133
JENTER 11
Torsdag kl 17:00 (Bane: D)
6-2
K134
GUTTER 11
Torsdag kl 17:00 (Bane: E)
9-1
K135
JENTER 11
Torsdag kl 17:00 (Bane: F)
7-10
K136
JENTER 11
Torsdag kl 17:00 (Bane: G)
2-7
K138
GUTTER 10
Torsdag kl 17:00 (Bane: I)
6-2
K139
JENTER 10
Torsdag kl 17:00 (Bane: J)
2-2
K140
JENTER 12
Torsdag kl 17:40 (Bane: A)
2-2
K141
GUTTER 12
Torsdag kl 17:40 (Bane: B)
2-2
K142
GUTTER 11
Torsdag kl 17:40 (Bane: C)
2-3
K144
GUTTER 11
Torsdag kl 17:40 (Bane: E)
3-6
K145
GUTTER 11
Torsdag kl 17:40 (Bane: F)
2-8
K146
GUTTER 11
Torsdag kl 17:40 (Bane: G)
0-6
K148
GUTTER 10
Torsdag kl 17:40 (Bane: I)
3-7
K149
JENTER 10
Torsdag kl 17:40 (Bane: J)
4-1
K150
GUTTER 11
Torsdag kl 18:20 (Bane: A)
2-2
K151
GUTTER 11
Torsdag kl 18:20 (Bane: B)
6-8
K152
GUTTER 12
Torsdag kl 18:20 (Bane: C)
5-1
K154
GUTTER 11
Torsdag kl 18:20 (Bane: E)
4-9
K156
GUTTER 11
Torsdag kl 18:20 (Bane: G)
5-2
K157
JENTER 10
Torsdag kl 18:20 (Bane: H)
2-0
K161
JENTER 11
Fredag kl 08:00 (Bane: B)
0-3
K162
JENTER 11
Fredag kl 08:00 (Bane: C)
1-1
K163
JENTER 11
Fredag kl 08:00 (Bane: D)
2-6
K164
JENTER 11
Fredag kl 08:00 (Bane: E)
2-10
K165
GUTTER 10
Fredag kl 08:00 (Bane: F)
8-2
K166
JENTER 11
Fredag kl 08:00 (Bane: G)
0-4
K168
GUTTER 10
Fredag kl 08:00 (Bane: I)
1-5
K169
GUTTER 10
Fredag kl 08:00 (Bane: J)
2-7
K170
GUTTER 14
Fredag kl 08:40 (Bane: A)
2-8 Pulje 1
K171
GUTTER 12
Fredag kl 08:40 (Bane: B)
0-11
K172
JENTER 11
Fredag kl 08:40 (Bane: C)
0-7
K174
JENTER 11
Fredag kl 08:40 (Bane: E)
7-0
K175
GUTTER 10
Fredag kl 08:40 (Bane: F)
3-3
K176
JENTER 10
Fredag kl 08:40 (Bane: G)
0-7
K178
GUTTER 10
Fredag kl 08:40 (Bane: I)
4-1
K180
GUTTER 12
Fredag kl 09:20 (Bane: A)
1-6
K181
GUTTER 14
Fredag kl 09:20 (Bane: B)
4-0 Pulje 2
K182
GUTTER 12
Fredag kl 09:20 (Bane: C)
3-1
K184
GUTTER 10
Fredag kl 09:20 (Bane: E)
1-13
K185
GUTTER 10
Fredag kl 09:20 (Bane: F)
2-6
K186
JENTER 10
Fredag kl 09:20 (Bane: G)
3-1
K188
GUTTER 10
Fredag kl 09:20 (Bane: I)
5-5
K189
JENTER 10
Fredag kl 09:20 (Bane: J)
1-4
K190
GUTTER 12
Fredag kl 10:00 (Bane: A)
0-4
K191
JENTER 12
Fredag kl 10:00 (Bane: B)
4-0
K192
GUTTER 12
Fredag kl 10:00 (Bane: C)
4-5
K195
JENTER 11
Fredag kl 10:00 (Bane: F)
3-5
K196
JENTER 11
Fredag kl 10:00 (Bane: G)
0-5
K197
JENTER 11
Fredag kl 10:00 (Bane: H)
0-2
K198
GUTTER 10
Fredag kl 10:00 (Bane: I)
4-5
K200
GUTTER 13
Fredag kl 10:40 (Bane: A)
2-7 Pulje 3
K201
GUTTER 14
Fredag kl 10:40 (Bane: B)
4-0 Pulje 1
K202
GUTTER 12
Fredag kl 10:40 (Bane: C)
2-1
K204
GUTTER 12
Fredag kl 10:40 (Bane: E)
2-2
K205
JENTER 12
Fredag kl 10:40 (Bane: F)
0-3
K206
JENTER 11
Fredag kl 10:40 (Bane: G)
3-2
K207
JENTER 11
Fredag kl 10:40 (Bane: H)
6-1
K208
GUTTER 10
Fredag kl 10:40 (Bane: I)
3-4
K209
JENTER 10
Fredag kl 10:40 (Bane: J)
0-4
K210
GUTTER 13
Fredag kl 11:20 (Bane: A)
1-6 Pulje 2
K211
GUTTER 13
Fredag kl 11:20 (Bane: B)
3-2 Pulje 1
K212
GUTTER 14
Fredag kl 11:20 (Bane: C)
4-4 Pulje 2
K214
JENTER 11
Fredag kl 11:20 (Bane: E)
2-0
K215
GUTTER 10
Fredag kl 11:20 (Bane: F)
13-0
K216
JENTER 11
Fredag kl 11:20 (Bane: G)
1-5
K218
GUTTER 10
Fredag kl 11:20 (Bane: I)
6-3
K219
JENTER 10
Fredag kl 11:20 (Bane: J)
4-1
K220
GUTTER 13
Fredag kl 12:10 (Bane: A)
3-2 Pulje 3
K221
GUTTER 12
Fredag kl 12:10 (Bane: B)
0-7
K222
JENTER 12
Fredag kl 12:10 (Bane: C)
2-3
K223
JENTER 10
Fredag kl 12:10 (Bane: D)
2-4
K228
GUTTER 10
Fredag kl 12:10 (Bane: I)
7-0
K229
JENTER 10
Fredag kl 12:10 (Bane: J)
4-2
K230
GUTTER 13
Fredag kl 12:50 (Bane: A)
0-2 Pulje 2
K231
JENTER 13
Fredag kl 12:50 (Bane: B)
1-2 Pulje 1
K232
GUTTER 14
Fredag kl 12:50 (Bane: C)
4-3 Pulje 1
K233
GUTTER 12
Fredag kl 12:50 (Bane: D)
2-4
K235
JENTER 11
Fredag kl 12:50 (Bane: F)
0-4
K236
GUTTER 10
Fredag kl 12:50 (Bane: G)
1-11
K237
JENTER 10
Fredag kl 12:50 (Bane: H)
1-5
K243
GUTTER 12
Fredag kl 13:30 (Bane: D)
4-3
K244
JENTER 13
Fredag kl 13:30 (Bane: E)
2-4 Pulje 1
K247
JENTER 10
Fredag kl 13:30 (Bane: H)
0-2
K248
JENTER 12
Fredag kl 13:30 (Bane: I)
5-3
K250
GUTTER 13
Fredag kl 14:10 (Bane: A)
7-0 Pulje 2
K251
GUTTER 13
Fredag kl 14:10 (Bane: B)
8-2 Pulje 1
K252
GUTTER 14
Fredag kl 14:10 (Bane: C)
7-0 Pulje 2
K253
GUTTER 12
Fredag kl 14:10 (Bane: D)
0-5
K258
JENTER 10
Fredag kl 14:10 (Bane: I)
0-6
K261
GUTTER 13
Fredag kl 14:50 (Bane: B)
1-2 Pulje 1
K262
GUTTER 12
Fredag kl 14:50 (Bane: C)
0-3
K263
JENTER 12
Fredag kl 14:50 (Bane: D)
7-2
K264
JENTER 10
Fredag kl 14:50 (Bane: E)
7-3
K266
GUTTER 10
Fredag kl 14:50 (Bane: G)
10-4
K270
GUTTER 12
Fredag kl 15:30 (Bane: A)
5-0
K271
GUTTER 12
Fredag kl 15:30 (Bane: B)
5-0
K272
JENTER 12
Fredag kl 15:30 (Bane: C)
2-1
K273
JENTER 12
Fredag kl 15:30 (Bane: D)
0-2
K274
GUTTER 12
Fredag kl 15:30 (Bane: E)
9-2
K275
GUTTER 11
Fredag kl 15:30 (Bane: F)
20-2
K276
JENTER 10
Fredag kl 15:30 (Bane: G)
2-0
K278
GUTTER 11
Fredag kl 15:30 (Bane: I)
1-3
K279
GUTTER 10
Fredag kl 15:30 (Bane: J)
2-4
K280
JENTER 13
Fredag kl 16:20 (Bane: A)
1-4 Pulje 1
K281
JENTER 13
Fredag kl 16:20 (Bane: B)
1-3 Pulje 1
K282
JENTER 13
Fredag kl 16:20 (Bane: C)
1-0 Pulje 2
K283
GUTTER 12
Fredag kl 16:20 (Bane: D)
3-4
K284
JENTER 12
Fredag kl 16:20 (Bane: E)
1-2
K285
GUTTER 11
Fredag kl 16:20 (Bane: F)
3-3
K286
GUTTER 11
Fredag kl 16:20 (Bane: G)
2-11
K287
GUTTER 12
Fredag kl 16:20 (Bane: H)
4-2
K288
GUTTER 10
Fredag kl 16:20 (Bane: I)
6-2
K289
GUTTER 10
Fredag kl 16:20 (Bane: J)
1-6
K290
GUTTER 13
Fredag kl 17:00 (Bane: A)
1-7 Pulje 2
K291
JENTER 13
Fredag kl 17:00 (Bane: B)
1-3 Pulje 2
K292
GUTTER 12
Fredag kl 17:00 (Bane: C)
3-1
K293
JENTER 12
Fredag kl 17:00 (Bane: D)
2-2
K294
GUTTER 11
Fredag kl 17:00 (Bane: E)
2-2
K295
GUTTER 10
Fredag kl 17:00 (Bane: F)
11-3
K296
GUTTER 11
Fredag kl 17:00 (Bane: G)
13-2
K297
GUTTER 11
Fredag kl 17:00 (Bane: H)
1-7
K298
GUTTER 10
Fredag kl 17:00 (Bane: I)
6-2
K299
GUTTER 10
Fredag kl 17:00 (Bane: J)
2-3
K300
GUTTER 12
Fredag kl 17:40 (Bane: A)
0-3
K301
JENTER 12
Fredag kl 17:40 (Bane: B)
2-3
K302
GUTTER 13
Fredag kl 17:40 (Bane: C)
1-1 Pulje 2
K303
JENTER 12
Fredag kl 17:40 (Bane: D)
0-6
K304
JENTER 12
Fredag kl 17:40 (Bane: E)
0-4
K305
GUTTER 11
Fredag kl 17:40 (Bane: F)
3-4
K306
GUTTER 11
Fredag kl 17:40 (Bane: G)
3-8
K307
JENTER 10
Fredag kl 17:40 (Bane: H)
2-0
K308
GUTTER 10
Fredag kl 17:40 (Bane: I)
1-4
K309
GUTTER 10
Fredag kl 17:40 (Bane: J)
14-1
K310
GUTTER 13
Fredag kl 18:20 (Bane: A)
2-3 Pulje 1
K311
JENTER 13
Fredag kl 18:20 (Bane: B)
3-2 Pulje 1
K312
JENTER 12
Fredag kl 18:20 (Bane: C)
3-4
K314
GUTTER 11
Fredag kl 18:20 (Bane: E)
10-2
K315
GUTTER 11
Fredag kl 18:20 (Bane: F)
3-2
K316
GUTTER 11
Fredag kl 18:20 (Bane: G)
10-4
K317
GUTTER 11
Fredag kl 18:20 (Bane: H)
3-1
K318
GUTTER 10
Fredag kl 18:20 (Bane: I)
1-11
K319
GUTTER 10
Fredag kl 18:20 (Bane: J)
9-3
K320
GUTTER 13
Fredag kl 19:00 (Bane: A)
12-0 Pulje 1
K321
JENTER 12
Fredag kl 19:00 (Bane: B)
1-1
K322
GUTTER 11
Fredag kl 19:00 (Bane: C)
13-2
K324
GUTTER 11
Fredag kl 19:00 (Bane: E)
7-3
K325
GUTTER 11
Fredag kl 19:00 (Bane: F)
2-2
K326
GUTTER 11
Fredag kl 19:00 (Bane: G)
3-2
K328
GUTTER 10
Fredag kl 19:00 (Bane: I)
3-1
K329
GUTTER 10
Fredag kl 19:00 (Bane: J)
3-5
K330
GUTTER 11
Fredag kl 19:40 (Bane: A)
12-0
K333
GUTTER 11
Fredag kl 19:40 (Bane: D)
2-4
K334
GUTTER 11
Fredag kl 19:40 (Bane: E)
3-4
K335
GUTTER 11
Fredag kl 19:40 (Bane: F)
3-4
K336
GUTTER 11
Fredag kl 19:40 (Bane: G)
12-1
K337
GUTTER 11
Fredag kl 19:40 (Bane: H)
3-7
K340
GUTTER 12
Lørdag kl 08:00 (Bane: A)
8-1
K341
GUTTER 12
Lørdag kl 08:00 (Bane: B)
0-2
K342
GUTTER 12
Lørdag kl 08:00 (Bane: C)
2-0
K343
JENTER 11
Lørdag kl 08:00 (Bane: D)
5-5
K344
JENTER 12
Lørdag kl 08:00 (Bane: E)
2-0
K345
JENTER 12
Lørdag kl 08:00 (Bane: F)
0-8
K346
GUTTER 10
Lørdag kl 08:00 (Bane: G)
10-2
K347
GUTTER 10
Lørdag kl 08:00 (Bane: H)
4-3
K348
JENTER 10
Lørdag kl 08:00 (Bane: I)
5-0
K350
GUTTER 12
Lørdag kl 08:40 (Bane: A)
3-3
K351
GUTTER 12
Lørdag kl 08:40 (Bane: B)
5-1
K352
GUTTER 12
Lørdag kl 08:40 (Bane: C)
3-3
K353
JENTER 10
Lørdag kl 08:40 (Bane: D)
3-1
K354
JENTER 12
Lørdag kl 08:40 (Bane: E)
4-0
K355
JENTER 11
Lørdag kl 08:40 (Bane: F)
5-1
K356
GUTTER 10
Lørdag kl 08:40 (Bane: G)
6-2
K357
JENTER 10
Lørdag kl 08:40 (Bane: H)
5-2
K358
JENTER 12
Lørdag kl 08:40 (Bane: I)
0-3
K360
GUTTER 12
Lørdag kl 09:30 (Bane: A)
1-2
K361
JENTER 12
Lørdag kl 09:30 (Bane: B)
4-1
K362
GUTTER 12
Lørdag kl 09:30 (Bane: C)
4-2
K364
GUTTER 10
Lørdag kl 09:30 (Bane: E)
4-2
K365
GUTTER 10
Lørdag kl 09:30 (Bane: F)
2-1
K366
JENTER 10
Lørdag kl 09:30 (Bane: G)
4-0
K367
JENTER 10
Lørdag kl 09:30 (Bane: H)
6-0
K368
JENTER 11
Lørdag kl 09:30 (Bane: I)
3-0
K370
GUTTER 13
Lørdag kl 10:20 (Bane: A)
2-9 Kvartfinale A-slittspill G13
K371
GUTTER 13
Lørdag kl 10:20 (Bane: B)
10-1 Kvartfinale A-slittspill G13
K372
GUTTER 14
Lørdag kl 10:20 (Bane: C)
0-3 Semifinale A-sluttspill G14
K374
GUTTER 12
Lørdag kl 10:20 (Bane: E)
1-1
K375
GUTTER 10
Lørdag kl 10:20 (Bane: F)
1-6
K376
GUTTER 10
Lørdag kl 10:20 (Bane: G)
5-2
K377
JENTER 10
Lørdag kl 10:20 (Bane: H)
1-4
K378
GUTTER 12
Lørdag kl 10:20 (Bane: I)
2-2
K380
GUTTER 13
Lørdag kl 11:10 (Bane: A)
12-0 Kvartfinale A-sluttspill G13
K381
GUTTER 13
Lørdag kl 11:10 (Bane: B)
0-3 Kvartfinale A-sluttspill G13
K382
JENTER 13
Lørdag kl 11:10 (Bane: C)
3-0 Kvalifisering til B-sluttspill J13
K384
JENTER 12
Lørdag kl 11:10 (Bane: E)
5-4
K385
GUTTER 10
Lørdag kl 11:10 (Bane: F)
1-7
K386
GUTTER 10
Lørdag kl 11:10 (Bane: G)
1-7
K387
JENTER 10
Lørdag kl 11:10 (Bane: H)
1-2
K388
JENTER 11
Lørdag kl 11:10 (Bane: I)
5-0
K390
GUTTER 13
Lørdag kl 12:00 (Bane: A)
1-0 Kvartfinale B-sluttspill G13
K391
GUTTER 13
Lørdag kl 12:00 (Bane: B)
4-2 Kvartfinale B-sluttspill G13
K392
JENTER 13
Lørdag kl 12:00 (Bane: C)
2-1 Semifinale A-sluttspill J13
K394
JENTER 12
Lørdag kl 12:00 (Bane: E)
4-4
K395
GUTTER 10
Lørdag kl 12:00 (Bane: F)
3-5
K396
GUTTER 10
Lørdag kl 12:00 (Bane: G)
20-1
K397
JENTER 10
Lørdag kl 12:00 (Bane: H)
3-0
K398
GUTTER 12
Lørdag kl 12:00 (Bane: I)
5-2
K400
GUTTER 14
Lørdag kl 12:50 (Bane: A)
3-1 Semifinale A-sluttspill G14
K401
GUTTER 12
Lørdag kl 12:50 (Bane: B)
6-0
K402
JENTER 13
Lørdag kl 12:50 (Bane: C)
4-1 Semifinale A-sluttspill J13
K404
GUTTER 10
Lørdag kl 12:50 (Bane: E)
1-3
K405
GUTTER 10
Lørdag kl 12:50 (Bane: F)
4-2
K406
GUTTER 10
Lørdag kl 12:50 (Bane: G)
8-6
K407
GUTTER 10
Lørdag kl 12:50 (Bane: H)
7-0
K408
GUTTER 12
Lørdag kl 12:50 (Bane: I)
1-6
K410
GUTTER 14
Lørdag kl 13:30 (Bane: A)
1-1(2-4) Semifinale B-sluttspill G14
K411
GUTTER 14
Lørdag kl 13:30 (Bane: B)
3-4 Semifinale B-sluttspill G14
K412
GUTTER 12
Lørdag kl 13:30 (Bane: C)
1-3
K413
GUTTER 11
Lørdag kl 13:30 (Bane: D)
3-8
K414
JENTER 11
Lørdag kl 13:30 (Bane: E)
3-1
K415
GUTTER 11
Lørdag kl 13:30 (Bane: F)
3-3
K416
GUTTER 10
Lørdag kl 13:30 (Bane: G)
2-4
K417
GUTTER 11
Lørdag kl 13:30 (Bane: H)
2-2
K418
JENTER 13
Lørdag kl 13:30 (Bane: I)
0-1 Semifinale B-sluttspill J13
K420
JENTER 12
Lørdag kl 14:10 (Bane: A)
4-0
K421
JENTER 12
Lørdag kl 14:10 (Bane: B)
0-2
K422
JENTER 12
Lørdag kl 14:10 (Bane: C)
1-1
K423
GUTTER 11
Lørdag kl 14:10 (Bane: D)
1-12
K426
GUTTER 10
Lørdag kl 14:10 (Bane: G)
4-2
K427
GUTTER 11
Lørdag kl 14:10 (Bane: H)
6-1
K430
JENTER 12
Lørdag kl 14:50 (Bane: A)
7-0
K431
JENTER 12
Lørdag kl 14:50 (Bane: B)
1-1
K432
JENTER 12
Lørdag kl 14:50 (Bane: C)
2-0
K434
GUTTER 10
Lørdag kl 14:50 (Bane: E)
4-3
K435
GUTTER 11
Lørdag kl 14:50 (Bane: F)
1-10
K436
GUTTER 10
Lørdag kl 14:50 (Bane: G)
5-4
K440
GUTTER 12
Lørdag kl 15:30 (Bane: A)
0-8
K441
GUTTER 11
Lørdag kl 15:30 (Bane: B)
2-3
K443
GUTTER 10
Lørdag kl 15:30 (Bane: D)
1-6
K444
GUTTER 11
Lørdag kl 15:30 (Bane: E)
6-2
K445
GUTTER 11
Lørdag kl 15:30 (Bane: F)
3-1
K447
JENTER 10
Lørdag kl 15:30 (Bane: H)
1-2
K448
JENTER 12
Lørdag kl 15:30 (Bane: I)
4-0
K450
JENTER 13
Lørdag kl 16:10 (Bane: A)
0-0(7-8) Semifinale B-sluttspill J13
K451
JENTER 11
Lørdag kl 16:10 (Bane: B)
6-0
K452
GUTTER 12
Lørdag kl 16:10 (Bane: C)
6-2
K453
GUTTER 11
Lørdag kl 16:10 (Bane: D)
4-3
K454
GUTTER 11
Lørdag kl 16:10 (Bane: E)
1-12
K455
GUTTER 11
Lørdag kl 16:10 (Bane: F)
3-3
K456
JENTER 10
Lørdag kl 16:10 (Bane: G)
9-2
K457
JENTER 10
Lørdag kl 16:10 (Bane: H)
2-2
K460
JENTER 12
Lørdag kl 17:00 (Bane: A)
0-1
K461
GUTTER 11
Lørdag kl 17:00 (Bane: B)
8-5
K462
GUTTER 12
Lørdag kl 17:00 (Bane: C)
3-1
K463
GUTTER 11
Lørdag kl 17:00 (Bane: D)
6-1
K464
GUTTER 11
Lørdag kl 17:00 (Bane: E)
4-1
K465
JENTER 11
Lørdag kl 17:00 (Bane: F)
8-1
K466
JENTER 10
Lørdag kl 17:00 (Bane: G)
2-1
K467
GUTTER 10
Lørdag kl 17:00 (Bane: H)
0-4
K471
GUTTER 11
Lørdag kl 17:50 (Bane: B)
6-1
K472
JENTER 11
Lørdag kl 17:50 (Bane: C)
2-2
K473
GUTTER 11
Lørdag kl 17:50 (Bane: D)
3-3
K474
GUTTER 11
Lørdag kl 17:50 (Bane: E)
2-4
K476
JENTER 11
Lørdag kl 17:50 (Bane: G)
3-2
K477
GUTTER 10
Lørdag kl 17:50 (Bane: H)
2-3
K480
JENTER 11
Lørdag kl 18:40 (Bane: A)
2-1
K481
GUTTER 11
Lørdag kl 18:40 (Bane: B)
2-2
K483
JENTER 10
Lørdag kl 18:40 (Bane: D)
4-2
K484
GUTTER 11
Lørdag kl 18:40 (Bane: E)
4-3
K485
JENTER 11
Lørdag kl 18:40 (Bane: F)
0-8
K486
GUTTER 10
Lørdag kl 18:40 (Bane: G)
4-4
K487
GUTTER 10
Lørdag kl 18:40 (Bane: H)
6-0
K491
GUTTER 11
Lørdag kl 19:20 (Bane: B)
0-4
K492
JENTER 11
Lørdag kl 19:20 (Bane: C)
1-0
K493
JENTER 11
Lørdag kl 19:20 (Bane: D)
6-1
K513
GUTTER 12
Søndag kl 08:00 (Bane: D)
8-2
K514
GUTTER 11
Søndag kl 08:00 (Bane: E)
9-2
K515
JENTER 11
Søndag kl 08:00 (Bane: F)
6-1
K516
GUTTER 10
Søndag kl 08:00 (Bane: G)
8-5
K521
GUTTER 13
Søndag kl 08:40 (Bane: B)
0-2 Semifinale B-sluttspill G13
K522
GUTTER 12
Søndag kl 08:40 (Bane: C)
6-4
K523
GUTTER 12
Søndag kl 08:40 (Bane: D)
10-0
K524
GUTTER 11
Søndag kl 08:40 (Bane: E)
4-0
K525
GUTTER 11
Søndag kl 08:40 (Bane: F)
1-5
K526
GUTTER 10
Søndag kl 08:40 (Bane: G)
9-1
K527
JENTER 10
Søndag kl 08:40 (Bane: H)
1-2
K528
JENTER 10
Søndag kl 08:40 (Bane: I)
1-0
K530
GUTTER 13
Søndag kl 09:20 (Bane: A)
2-1 Semifinale A-sluttspill G13
K531
GUTTER 13
Søndag kl 09:20 (Bane: B)
4-0 Semifinale A-sluttspill G13
K532
GUTTER 12
Søndag kl 09:20 (Bane: C)
5-1
K533
GUTTER 12
Søndag kl 09:20 (Bane: D)
1-4
K534
GUTTER 12
Søndag kl 09:20 (Bane: E)
3-3
K535
GUTTER 11
Søndag kl 09:20 (Bane: F)
13-3
K536
GUTTER 10
Søndag kl 09:20 (Bane: G)
7-3
K537
JENTER 10
Søndag kl 09:20 (Bane: H)
1-2
K540
GUTTER 12
Søndag kl 10:00 (Bane: A)
0-0
K541
GUTTER 12
Søndag kl 10:00 (Bane: B)
8-2
K542
JENTER 12
Søndag kl 10:00 (Bane: C)
1-1
K543
GUTTER 12
Søndag kl 10:00 (Bane: D)
3-4
K545
GUTTER 11
Søndag kl 10:00 (Bane: F)
2-3
K546
GUTTER 10
Søndag kl 10:00 (Bane: G)
8-5
K547
JENTER 10
Søndag kl 10:00 (Bane: H)
1-5
K550
GUTTER 11
Søndag kl 10:50 (Bane: A)
11-3
K551
GUTTER 11
Søndag kl 10:50 (Bane: B)
7-2
K552
JENTER 12
Søndag kl 10:50 (Bane: C)
1-0
K554
JENTER 10
Søndag kl 10:50 (Bane: E)
2-3
K555
JENTER 11
Søndag kl 10:50 (Bane: F)
5-3
K557
JENTER 10
Søndag kl 10:50 (Bane: H)
3-1
K560
GUTTER 13
Søndag kl 11:40 (Bane: A)
1-1 (4-5) Finale B-sluttspill G13
K561
JENTER 13
Søndag kl 11:40 (Bane: B)
0-0 (2-3) Finale B-sluttspill J13
K562
GUTTER 14
Søndag kl 11:40 (Bane: C)
4-3 Finale B-sluttspill G14
K563
GUTTER 11
Søndag kl 11:40 (Bane: D)
3-3
K564
GUTTER 12
Søndag kl 11:40 (Bane: E)
1-4
K565
JENTER 11
Søndag kl 11:40 (Bane: F)
3-4
K569
GUTTER 13
Søndag kl 12:30 (Bane: A)
2-5 Bronsefinale G13
K570
JENTER 13
Søndag kl 12:30 (Bane: B)
1-0 Bronsefinale J13
K571
GUTTER 14
Søndag kl 12:30 (Bane: C)
1-2 Bronsefinale G14
K572
GUTTER 13
Søndag kl 13:30 (Bane: A)
0-4 Finale A-sluttspill G13
K573
JENTER 13
Søndag kl 13:30 (Bane: B)
0-2 Finale A-sluttspill J13
K574
GUTTER 14
Søndag kl 13:30 (Bane: C)
0-0 (0-1) Finale A-sluttspill G14
K584
GUTTER 9
Lørdag kl 09:20 (Bane: J1)
0-2
K585
GUTTER 9
Lørdag kl 09:20 (Bane: J2)
1-3
K586
GUTTER 9
Lørdag kl 09:40 (Bane: J1)
2-0
K587
GUTTER 9
Lørdag kl 09:40 (Bane: J2)
2-3
K590
GUTTER 9
Lørdag kl 10:20 (Bane: J1)
0-2
K591
GUTTER 9
Lørdag kl 10:20 (Bane: J2)
2-3
K592
GUTTER 9
Lørdag kl 10:40 (Bane: J1)
3-1
K593
GUTTER 9
Lørdag kl 10:40 (Bane: J2)
2-1
K596
GUTTER 9
Lørdag kl 11:20 (Bane: J1)
4-3
K597
GUTTER 9
Lørdag kl 11:20 (Bane: J2)
4-3
K598
GUTTER 9
Lørdag kl 11:40 (Bane: J1)
4-5
K602
GUTTER 9
Lørdag kl 12:20 (Bane: J1)
4-1
K603
GUTTER 9
Lørdag kl 12:20 (Bane: J2)
7-1
K604
GUTTER 9
Lørdag kl 12:40 (Bane: J1)
2-3
K605
GUTTER 9
Lørdag kl 12:40 (Bane: J2)
4-0
K619
GUTTER 9
Søndag kl 09:20 (Bane: J1)
3-1
K620
GUTTER 9
Søndag kl 09:20 (Bane: J2)
3-0
K621
GUTTER 9
Søndag kl 09:40 (Bane: J1)
0-0
K622
GUTTER 9
Søndag kl 09:40 (Bane: J2)
0-3
K626
GUTTER 9
Søndag kl 10:20 (Bane: J1)
1-2
K627
GUTTER 9
Søndag kl 10:20 (Bane: J2)
4-3
K628
GUTTER 9
Søndag kl 10:40 (Bane: J1)
3-1
K629
GUTTER 9
Søndag kl 10:40 (Bane: J2)
7-3
K632
GUTTER 9
Søndag kl 11:20 (Bane: J1)
1-2
K633
GUTTER 9
Søndag kl 11:20 (Bane: J2)
3-4
K634
GUTTER 9
Søndag kl 11:40 (Bane: J1)
1-2
K635
GUTTER 9
Søndag kl 11:40 (Bane: J2)
4-4
K636
GUTTER 9
Søndag kl 12:00 (Bane: J1)
2-1
K638
GUTTER 9
Søndag kl 12:20 (Bane: J2)
1-5

Vises ikke kampene her, prøv denne linken eller kontakt oss om feilen